Location

İstanbul, Türkiye

phone

7/24 Ambulans: 0212 278 78 70

HAKKIMIZDA

AMBULANSBURADA HAKKINDA

blog-1

AMBULANSBURADA KİMDİR?

AmbulansBurada bir ambulans ve sağlık firması değildir. 21 Medya adlı reklam, organizasyon ve dijital pazarlama alanlarında faaliyet gösteren ajansın, ambulans ve sağlık kuruluşları ile anlaşmalı olarak hayata geçirdiği bir projedir.

NE YAPAR?

AmbulansBurada; acil yardım, hasta nakil, tıbbi refakat, etkinlik ve organizasyonlarda sağlık hizmeti ve yerinde muayene hizmeti gibi ihtiyaçlarda çözüm ortakları aracılığı ile hızlı, kaliteli ve seçenek sunmasından dolayı ölçümleyebileceğiniz hizmeti size sağlar.

Erken teşhis ve tedavi hayat kurtarır.

Hasta naki etmeniz durumunda, evden eve, evden sağlık kuruluşuna, sağlık kuruluşundan eve ve şehir dışı hasta nakil ihtiyacı gibi durumlarda, nakil edilecek hastanın durumu, nakil süresi gibi etkenleri göz önüne alarak size en uygun ambulansı en kısa sürede yönlendirir.

Hastanıza olası bir refakat edilmesi ihtiyacı durumunda sizi dinler, ihtiyaçlarınızı öğrenir ve size hasta refakati hakkında en deneyimli sağlık personellerini anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşlarından temin eder ve yönlendirir.

Sağlıkkuruluşuna gidemeyeceğiniz zamanlar ve durumlarda, yatalak ve yaşlı hastalarınızda yerinde muayene ve bakım hizmeti istediğiniz durumlarda size en donanımlı ve hızlı bir şekilde çözümler sunar.

Düzenleyeceğiniz süreli etkinlik, faaliyet ve toplantılarınızda zorunlu veya tedbir amaçlı olan ambulans ve sağlık ekibi ihtiyaçlarınızda, sizi sağlık kuruluşu aramak, teklifler almak, fiyat/performans raporları oluşturmak gibi yüklerden kurtararak en hızlı çözümü sunar.

NE AMAÇLAR?

Acil bir durum anında size farklı firmalardan hızlı teklifler alıp en yakın lokasyondan, en kısa sürede ambulans yönlendirir. Acil durumunuzda ambulans firmalarını araştırmak, kalitesini, hızını ve yeterliliğini sorgulamak gibi vakit kaybettirecek ve tedavi sürecinizi zor duruma sokabilecek durumlardan sizi kurtarır.